Story Time - Lucka poprvý v klubu

23. září 2017 v 13:15 | Lucka |  Lucka píše ...

Ahoj všichni a protože miluju psát Story time a podělit se o svoje trapný zážitky, jdeme na další ^-^.

Bylo to už pár týdnů, co jsem chodila jako tělo bez duše, protože to Tomáš se mnou skončil a kamarádi se na mě nemohli takhle znovu dívat. Denča zavelela, že zajdeme do místního klubu, že smutním už dlouho pro takovýho idiota. (Nutno uznat, že to bylo měsíc předtím, než jsem se opila a ztrapnila právě před Tomášem)
Doma jsem řekla, že jdu spát k Rádě a žádnej problém nebyl. Místo toho jsem sešla pár metrů a byla u Denči, kde jsem se nalíčila a později večer nasedla s Dominikem, Denčou a Zuzkou na autobus, co mířil do města. Nervy jsem měla v kýbli, protože to mohlo kdykoliv prasknout.

Zašli jsme na pizzu, protože klub otevírali až dýl. Nakonec jsme přišli se spožděním a i tak tam byli první. Chápete, prostě úplně první, DJ si to tam zkoušel a za boha nám nikdo nevěnoval pozornost, a to jsme ani nic jsme nepili, protože prostě under 18.

O hodinu později to začalo - konečně! - ožívat, potkala jsem tam svojí spolužačku, co byla řádně opilá a byla úplně nadšená, že mě vidí, což by se za střízliva nikdy nestalo, aby mě objala. S DJem jsem navázala oční kontakt a usmáli jsme se na sebe. Utancovala jsem si nohy, zamilovala si tam nějaký písničky, vyřválala s lidma texty a na chvíli vypla. Jako absolutně vypla.

Jestli jsem si myslela, že se o mě aspoň jeden kluk bude zajímat tak haha, Lucko, jsi pěkně naivní, ty kluci se na tebe dívali jen proto, že jim stojíš u stolu a vypadáš tak na 13, ne na 17.
K Denče jsme se vrátili kolem čtvrtý ráno a dopoledne jsem se na "pohodu" vrátila domů. Vlasy jsem si umejt nemohla, takže jsem si je posprejovala sprejem a nosila v culíku. A protože můj táta byl den předem v hospodě a jeho oblečení smrdělo taky, přihodila jsem to k jeho věcem do koše na prádlo a jakože to načichlo od jeho věcí.

No jo, ale .. Ten den večer se táta ujišťoval, jestli jsem byla fakt u Ráďi, že mě viděli jeho kolegové ve městě. Bylo to pěkně v prdeli. Žiju v malým městě a táta má známý všude, ale nějak to moc neřešil, protože byl trochu opilej.
Jenže týden po tom jsem s mámou zažila první a nejhorší hádku o tom, že aspoň ona by měla vědět, kde budu, protože táta by to nepřežil a kdyby se něco stalo, tak v podstatě ani neví, kde jsem, protože jsem prostě lhala. Bylo to fakt ošklivý. A od tý doby se nikdy ze srandy neptám na otázku Co jsem ti udělala?, protože znám odpověď ._."

Ponaučení - nikdy nelžete svým rodičům, aspoň jednomu z nich. A to, že jsem pak rodičů lhala o tom, jak jsem pila (viz. minulé Story Time), to se jakože vůbec nestalo. I když si stejně myslím, že mamka ví, že jsem lhala a jela pryč a ne k Radce, jaj.
A taky jsem se v pondělí ve škole nevyhla tomu, že ta holka, co je upjatá, antisociální a miluje každýho opravovat, byla v klubu.
Ano, i takhle to chodí..

Lucka

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2017
© lucka-pise.blog.cz