Story Time - Lucka a alkohol

30. srpna 2017 v 18:42 | Lucka |  Lucka píše ...


Ahoj všichni a dneska si dáme další Story time - konkrétně o alkoholu, což jsem k tomu hodila i tématickou písničku.
Jste ready? :D

Plánovala jsem jinej článek, ale nějak jsem to nezvládla, takže holt bude za sebou dvakrát Story Time.
Připravte se, že vám bude trapně i za mě, jdeme na to :D
Každej z nás o tomhle někdy slyšel. Já celkem 3x.

První dvoje setkání bylo jen o pár locích, takže nic extra, ale třetí bylo nejhorší. Tím, že říkají do třetice všeho nejlepšího, tak u mě to bylo do třetice všeho nejhoršího.
Abych vás uvedla - dvakrát jsem si nechala celkem ošklivě zlomit srdce od jednoho kluka a ještě, když jsme spolu mluvili, jsme dali dohromady (jakože se spolu bavili a pak zas nebavili a je to celý úplně zamotaný) mojí nejlepší kamarádku a jeho nejlepšího kamaráda. Ten jí pozval na chlastačku a ona se mě ptala, jestli půjdu, ale že tam bude i Tomáš (ten, co mi ublížil. Chápeme zatím). Rodičům jsem to říct nemohla, protože mi není 18, takže když jsem to domlouvala jen na přespávačku, už i to byl problém (to zjistíte v dalším story time). Celej den jsem skoro z nervů nic nejedla, takže si dokážete představit, jak to dopadlo.

Nakonec mi to prošlo, s Ráďou (moje nejka ^^) jsme odjely na určený místo a já měla nervy v kýbli, že to praskne a litovala jsem toho, že jsem jela, protože prostě, hm, Tomáš a alkohol.

Když jsme seděli u stolu asi ve 14 lidech, měla jsem u sebe plnou flašku piva a viděla jsem, jak Tomáš prostě normálně pije a já mu jsem totálně jedno, řekla jsem si jednu z těch nejhorších věcí, co jsem si mohla říct - když může on, tak já můžu taky.

Vidíte, jak pitomá jsem byla? To horší ještě příjde.

Měla jsem v sobě dva panáky Ferneta (kterej už NIKDY VÍC nepožiju) a pomalu do sebe kopala pivo. Cítila jsem se fajn, něco mi přišlo vtipný a kamarádovi jsem psala, jak se mi motaj oči. Tady to můžete vidět :D


Možná prostě nic nevydržím nebo za to mohl ten prázdnej žaludek. Doufám v to druhý.
Když jsem do toho smotala ještě kokosovou vodku s pepsi a vodku s džusem, jedna holka si vyslechla příběh o mně s Tomášem, kterou to zajímalo a pořád se mě na něco vyptávala, až se ve mně se probudily vzpomínky a nakonec jsem se tam rozbrečela.

VŠECH 13 LIDÍ NAJEDNOU VĚDĚLO, ŽE POPRVÝ PIJU, ŽE JSEM SE ZAMILOVALA DO TOMÁŠE A SKONČÍ TO TAK, ŽE BREČÍM I PŘED TOMÁŠEM!
TA OSTUDA!!
POPRVÝ POŘÁDNĚ PIJU A ROZBREČÍM SE!!! ACH BOŽE!!!!

Když jsem byla tak mimo a myslela si, že zvracím duhu (ano, fakt jsem si to myslela), skončila jsem totálně vyčerpaná v koupelně, kde se mě Tomáš ptal, jestli nechci donést vodu a já mu mrtvě řekla, ať ode mě sakra vypadne (znovu - vidíte, jak pitomá jsem byla?). Takže jsem se rozbrečela nanovo a pomalu začala střízlivět.

Ty lidi si ťukali na hlavu, že jsem očividně pitomá, že nic nevydržím, a že jsem chtěla, aby za mnou přišel a nakonec ho odeženu. I po tom všem, co jsem provedla, jsem se vrátila mezi ně, což beru jako jediný plus toho večera, že prostě jo, vrátila jsem se a jsem v pohodě.
Nakonec Tomáš od tří ráno do šesti zvracel a vydával zvuky jako dinosaurus, což beru jako druhý plus, protože jsem byla u toho a dokážu se tomu zasmát, aspoň trochu.

Teď, i po čtyřech měsících, mi je za to pořád trapně, a pravděpodobně bude do konce mého života. Těžko říct, jestli by to tehdy něco změnilo, kdybych ho neodehnala, ale mezi náma to už bylo tak podělaný, že by se to ještě víc - teď mi promintě - doje.alo.

Pro dnešek by to bylo všechno a pokud stojíte v podobný situaci, což asi ne, protože tak pitomá jsem jen já, tak to nedělejte. Ta kocovina a strašnej pocit za to opravdu nestojí.
Alkohol, dámy a pánové, je někdy zlo. Ale každej někdy zažil nebo zažije první pořádný pití alkoholu.

V příštím Story Time podíváme na to, jak jsem šla popvý do klubu, kde to taky nedopadlo moc dobře a popříště .. to se nechte překvapit a uvidíme se v září ^^

Lucka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 31. srpna 2017 v 16:27 | Reagovat

Já už asi rok vůbec nepiju, protože pak neznám míru a dělám podobné vylomeniny jako ty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2017
© lucka-pise.blog.cz