Story Time - já, sestry přítel a pošťačka

23. srpna 2017 v 13:34 | Lucka |  Lucka píše ...


Ahoj všichni a vítejte u dalšího článku.


Na začátek bych chtěla poděkovat jedný holčině, co mi napsala na facebook, protože její zpráva mi nehorázně zvedla náladu. Takže ti ještě jednou děkuju a jsem ráda, že moje články čteš :'))

A jak jste asi z názvu článku poznali a pochopili, bude to malý Story time o mně, přítelovi od ségry a pošťačce, a i když to není úplně aktuální story, musím se podělit.

Pravděpodobně se píše rok 2014, začátek nebo konec letních prázdnin, nejsem si úplně jistá. Moje sestra pracuje jako vychovatelka v družině a ten den byla v práci. A protože se k nám domů, do malýho baráčku, na krátkou dobu (haha, na víc jak 6 měsíců) přistěhoval její přítel Lukáš, já musela opustit svůj velkej pokoj, přenechat jim ho a jít do víc jak půlku menšího, kde byla blbá WiFi, ale to sem nepatří :D.

Lukáš měl různý směny v práci a ten den byl doma.
Já, jak nečekaně, jsem byla taky doma a válela jsem se v posteli, ve svojí posteli, když najednou se ozvala ona událost.

Pošťačka. Tu si zapamatujte, je důležitá.

S rychlostí nejrychlejší káry na světě jsem vyletěla z postele, navlíkla na sebe růžovej, chundelatej župan a mazala ven k brance, protože mi měl dorazit dlouho očekávanej balík.

K mojí smůle mi oznámila, že hledá dotyčného Lukáše a já se zklamaně chystala domů.
Ono by to možná bylo fajn, kdyby Lukáš zrovna nevyšel ven v pyžamu a s rozcuchanýma vlasama, protože byl zrovna po noční.

Vypadalo to, jako kdybych dala Lukášovi čas, aby na sebe něco navlíkl, protože já na sobě měla onen župan, co je dlouhej a já, jak jsem malá, ho mám ke kotníkům. Takže to vypadalo, jako kdybych pod ním nic neměla, jenže opak je pravdou.

To, co si paní myslela, to snad ani nechci vědět, ale podle toho výrazu, co měla v obličeji, asi nic moc dobrýho..


Takže tohle byl příběh o tom, jak to vypadlo, jako kdybychom spolu něco měli a ona nás vyrušila. Ano, i tohle se děje :D
Děkuju, pokud jste to dočetli a uvidíme se u dalšího článku, kterej už pomalu chystám ^_^

Lucka

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 27. srpna 2017 v 11:03 | Reagovat

Tak ještě že se nestalo nic horšího :D

2 Adela Adela | Web | 28. srpna 2017 v 21:28 | Reagovat

Super příběh, storytime jsou nejlepší :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2017
© lucka-pise.blog.cz